بایگانی دسته: پوست-مو- زیبایی

وسیع ترین پیوند صورت تاریخ

fak

ریچارد لی نوریس که در یک حادثه شلیک گلوله در سال 1997 مجروح شد، وی با انجام عمل جراحی پیوند صورت پس از 15 سال اکنون به راحتی می‌تواند بدون نگرانی از نگاه‌های خیره مردم در خیابانها قدم بزند.

ریچارد لی نوریس قربانی 37 ساله حادثه شلیک گلوله سال 1997 ، در وسیع ترین عمل جراحی پیوند صورت پس از 15 سال اکنون نه تنها ظاهر صورت بلکه حس بویایی خود را نیز باز پس گرفته است.  نوریس در سال 1997 به طور اتفاقی به صورت خود شلیک کرد، حادثه ای که منجر به از دست دادن بینی و قسمت اعظم لبهای خود شد. درحالی که وی جراحی های متنوعی را برای نجات جانش از سرگذراند اما ظاهر وی به صورت وحشتناکی دگرگون شده بود.

پزشکان و جراحان جراحیهای متعددی را برای بازسازی استخوان فک و دیگر قسمتهای صورتش انجام دادند وی اخیرا نیز در یک جراحی وسیع پیوند صورت شرکت کرد. پزشکان در مرکز پزشکی دانشگاه مریلند در 19 تا 20 مارس در یک عمل جراحی 36 ساعته وسیع ‌ترین عمل پیوند کامل صورت تا به حال شامل دو فک، دندان‌ها و زبان را بر روی او انجام دادند.

درمان جوش صورت

joosh

مواد لازم برای درمان جوش صورت، ممکن است در کابینت آشپزخانه شما پیدا شود! درمان جای جوش، یک ماسک صورت ، حاوی  لیمو، خیار و عسل است.

ممکن است از اینکه درمان لک صورت خود را در خانه و مهمتر از آن در آشپزخانه ، پیدا کنید ، متعجب شوید.خوراکی های معمولی مثل خیار،جو دو سر، انگور و مخمر (خمیر ترش) می توانند با هم مخلوط شوند ویک درمان گیاهی که بر طرف کننده جوش های پوستی است، بسازند. درست کردن یک ماسک صورت،  ممکن است به جلوگیری یا از بین بردن جوش ها کمک کند و پوست را درخشان، مرطوب و سالم نگه دارد.

به گزارش پزشک وب کوک بولدن متخصص و سر پرست گروه تخصصی پوست در نیویورک،  برای درمان جوش صورت ها، روش های زیر را پیشنهاد می کند. ادامه خواندن درمان جوش صورت